O nás

Představte si tři mladé studenty. Tři mladé kluky, kteří si jednou řekli: „Pojďme spolu něco podniknout!“ 

V našem příběhu sehrála velmi důležitou roli naše kamarádka, která darovala právě kšandy Filipovi jako dárek na závěrečném věnečku v tanečních. Kšandy se všem moc líbily. Prostě praktický a zároveň módní doplněk, který vypadá faaaakt dobře! 🙂 

Poprvé jsme se dostali ke kšandám

O rok později si chtěli Ondra s Filipem sladit outfity na soutěž v prezentování. V hlavní roli měly být opět kšandy. Ondra kšandy neměl a snažil se je někde sehnat. Marně… Nakonec si je půjčil od Mikiho, ale nebylo to ono… Své kšandy Ondra stále neměl.

Fotka z Prezentiády

Po vydařené účasti na soutěži v prezentování, kde nás byl Miki podpořit, jsme si uvědomili, že máme podobný mindset (smýšlení). A řekli jsme si: Hej hoši, nechceme spolu něco rozjet!?

Lámali jsme si hlavu nad tím, v čem začít podnikat. Napadlo nás spoustu zajímavých projektů. U ničeho to ale nebylo, že bychom si řekli: To je BOMBA! Poté jsme si vzpomněli na soutěž v prezentování a také na to, jak jsme nemohli sehnat kšandy.
To je ale PECKA nápad!
 

Postupně jsme si začali pokládat otázky typu: Kde kšandy seženeme? Jak je prodáme? Komu je prodáme? Jak zajistit, aby naše kšandy byly opravdu kvalitní a originální?

Najednou se z obyčejného nápadu začal vyvíjet komplexní business plán. Od návrhu loga (které vzniklo na vodáku v Českém Krumlově) a reklamních bannerů; jednání s obchodními partnery; originálního balení; tvorby našeho e-shopu až po prezentaci na sociálních sítích. To vše víceméně sami. Také jsme si mohli naživo zkusit, jaké to je přijít s holou kůží na trh a nabízet osobně kšandy v našem červeném stánku na předvánočních trzích. 

Mastný tácek od pizzy, na kterém vznikl první návrh loga.

Do poslední chvíle jsme vše tajili. Ani naše babičky to nevěděly 😀 Den s magickým datem 11.11.2022 byl naší premiérou, a to v Náchodě na svatomartinských trzích.

11.11.2022 premiéra na svatomartinských trzích v Náchodě

Byla to naprostá RAKETA! Měli jsme obrovskou radost z pozitivních reakcí našich zákazníků a kolemjdoucích. Kšandy měly neskutečný úspěch. Následovalo ještě několik mrazivých trhů. Najednou jsme měli vyprodáno a narychlo doobjednávali další kousky.

Ale pozor! Zde příběh nekončí. To vše je teprve začátek. Naším cílem vždy bude nabízet vám kvalitní zboží a i nadále zlepšovat naše služby. Nyní hlavně prostřednictvím eshopu a sociálních sítí. 

I vy se můžete stát součástí našeho příběhu!

Děkujeme
Filip, Ondra a Miki